دانلود مقاله مسائل کودک و نوجوان

ریال480.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “مسائل کودک و نوجوان” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله مسائل کودک و نوجوان
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 18 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله علوم تربیتی – روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی – روانشناسی عمومی – تکنولوژی آموزشی – تحقیقات آموزشی – روانشناسی کودک و نوجوان
موضوعات نوجوان – کودک
منبع و رفرنس دارد
کد محصول w2106
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله

چکیده
مقدمه
اهدف
تاریخچه مسائل کودکان و نوجوانان
مسائلی که نوجوانان آن رودرو هستند
مشکلات رفتاری کودکان از کجا می آید؟
انواع مشکلات رفتاری کودکان
پیشنهادات
منابع

 

بخشی از متن مقاله
چکیده

هدف از نگارش این مقاله تحلیلی، درک جنبه منفی موضوع نوجوانان و روشی است که برای کوتاه کردن مشکل آنها تسهیل خواهیم کرد. از آنجایی که همه ما تمایل داریم که درک کنیم که نوجوانی ممکن است یک معرفی حیاتی مرتبط با حساس در طول زندگی یک فرد باشد، بنابراین باید یک رویکرد چند رشته ای برای هر درک و یافتن مسائل خود اتخاذ کرد. نوجوانی ممکن است مرحله ای باشد که شامل گذار از کودکی به بزرگسالی است که در طی آن تغییرات جسمی و روحی قابل توجهی خود را نشان می دهد. در سراسر این بخش از توسعه، واحد منطقه نوجوانان در معرض برخی از مبارزات بیرونی و درونی طاقت فرسا بود. نوجوانان تحت تأثیر تغییرات ترشح، بلوغ، نیروهای اجتماعی و والدین، کار و فشار اعضای هیئت علمی قرار می‌گیرند و به همین ترتیب با شرایط و مسائل متعددی مواجه می‌شوند. مهمترین مسائل رایجی که نوجوانان این روزها با آن مواجه هستند عبارتند از: سطحی بودن، استرس، قلدری، افسردگی، اعتیاد به فضای مجازی، نوشیدن الکل و سیگار، دوران بارداری در سنین پایین، جنسیت زیر سن، فشار همسالان و رقابت و غیره به طور شگفت انگیزی، همه این مسائل حداقل به واحد منطقه متصل است. یکدیگر، نوعی واکنش زنجیره ای. هنگامی که بچه ها با مشکلات سطحی و تصویر بدن مواجه می شوند، عصبانی می شوند که منجر به اختلالات مصرف می شود. مشکلات احتمالی|مشکلاتی} که نوجوانان این روزها با آن مواجه هستند متفاوت است، اما این مسائل ممکن است به سادگی ممنوع شود اگر سالمندان و سرپرستان جایگزین علائم مشکلات خود را درک کنند. افراد مسن باید با دقت و به شیوه ای بسیار دوستانه به جوانان خود نزدیک شوند تا در مورد مشکل(ها) بحث کنند. این یک مقدار آسیب پذیری برای نوجوانان است که نیاز به حمایت و درک دارد. مسائلی که نوجوانان دو وجهی با آن در این روزها واحد منطقه چند وجهی هر چند مشبک در موارد متعدد. والدین، دانشگاهیان و سرپرستان جایگزین باید نسبت به مسائلی که نوجوانان امروزی با آن مواجه هستند پاسخگو باشند و آمادگی لازم را داشته باشند تا به بهترین نحو این مسائل را از بین ببرند. تحقیق حاضر از روش کتابخانه ای و با مطالعه مقالات مربوطه در این مینه انجام شده است.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا