قوانین و مقررات

  1. خرید از سایت دانش راه توسط هر کاربر به منزله قبولی تمامی قوانین و مقررات این سایت میباشد.
  2. روزهای کاری دفتر فروشگاه اینترنتی آوا کتاب به جهت پاسخ‌گویی، پیگیری و پشتیبانی خرید محصولات از شنبه تا پنجشنبه هر هفته (به استثنای تعطیلات عمومی در ایران) از ساعت ۹ صبح الی 14 میباشد.
  3. تمامی محصولات سایت به صورت دانلودی میباشند و کاربر بلافاصله پس از خرید قادر به دانلود محصول خواهد بود و همچنین محصول به ایمیل وی نیز ارسال خواهد شد.
  4. در صورت وجود مشکل در محصول ارسالی، یا خرید بیش از یک بار یک نوع محصول مبلغ پرداخت شده توسط مشتری طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب ایشان واریز و به ایشان اطلاع داده خواهد شد، لازم به ذکر است که شماره کارت یا حساب ارسالی از سمت مشتری جهت استرداد مبلغ میبایستی به نام خود ایشان باشد.
  5. در سایت دانش راه امکان لغو خرید بدون وجود مشکل در محصول وجود ندارد و مبلغی جهت خرید اشتباهی کاربر برگشت داده نخواهد شد، فلذا در انجام خرید توسط مشتری باید دقت به عمل آمده و توضیحات هر محصول به دقت مطالعه شود.
  6. توضیحات کامل تمامی محصولات سایت دانش راه در سایت موجود میباشد و محتوای داخل هر بسته دقیقا طبق جزئیات گفته شده در سایت دانش راه میباشد.
  7. نحوه پشتیبانی سایت دانش راه به صورت تلفنی یا از طریق تلگرام و واتساپ میباشد و اطلاعات و شماره تماس در بخش تماس با ما سایت دانش راه ذکر شده است.
  8. نحوه واریز وجه و خرید در سایت دانش راه به صورت آنلاین بوده و خرید از درگاه بانکی انجام میشود و نیاز هست که رمز پویای مشتری فعال باشد.
دکمه بازگشت به بالا