دانلود مقاله مقایسه خلاقیت کودکان اجتماعی و انزواطلب

ریال460.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “مقایسه خلاقیت کودکان اجتماعی و انزواطلب” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله مقایسه خلاقیت کودکان اجتماعی و انزواطلب
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 16 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله علوم تربیتی – روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی – روانشناسی عمومی – تکنولوژی آموزشی – تحقیقات آموزشی
موضوعات خلاقیت – کودک
منبع و رفرنس دارد
کد محصول w2101
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
فهرست مطالب
چکیده
مقدمه
ویژگی کودکان خلاق
اهداف تحقیق
اهداف جزئی
اهمیت و ضرورت مسأله
راهکارهای صورت گرفته برای درمان گوشه گیری دانش آموزان
پیشنهادات
منابع

 

بخشی از متن مقاله
چکیده :
بسیاری از ما اکنون به دلیل COVID-19 مجبور به ماندن در خانه هستیم، و این هنگامی که فرزندان خردسال در خانه دارید چالش برانگیز است. در حالی که بسیاری از مدارس به یادگیری از راه دور روی می آورند ، من متوجه شده ام که بسیاری از والدین درمورد کمک به فرزندانشان در آموزش و پرورش مضطرب هستند و آنها را به طور جداگانه مشغول می کنند.
بازی از جنبه های مهم یادگیری زود هنگام است و به عنوان حرفه ای در سلامت روان کودک ، چیزی وجود ندارد که من بیش از خلاقیت در رشد و سلامت عاطفی کودک تأکید کنم. خلاقیت به معنای یادگیری کودکان درمورد دنیا و در مورد خود است ، در حالی که ارتباطات قوی با دیگران ایجاد می کند. بازی نه تنها سرگرم کننده است ، بلکه برای کودکان نیز ضروری است و می تواند زمان با کیفیت فوق العاده ای را برای شما و فرزندانتان ایجاد کند. (همچنین ، اگر مجبورید بیرون از خانه کار کنید ، می توانید با فرزندان خود تمرینات خلاقیت را شروع کنید تا آنها در حین کار مشغول باشند).
یک معلم دبستان و مربی هنر و دانشگاهی ، کتاب زیبایی نوشت و اهمیت بازی و خلاقیت را برای کودکان 6 تا 9 ساله برجسته کرد با عنوان “خلاقیت برای کودکان: 75 فعالیت سرگرم کننده برای ارتقا تفکر خلاق و بیان خود” . وی در کتاب خود به اهمیت خلاقیت و تخیل و اهمیت هر دو در رشد و سلامت کودک اشاره دارد. من کتاب او را در منابع زیر پیوند داده ام ، همراه با وب سایت هایی که دارای چندین فعالیت خلاقانه هستند که می توانید با فرزندان خود در خانه تمرین کنید.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا