دانلود مقاله زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره

ریال390.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 9 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی
گرایش های مرتبط با این مقاله پلیمر
موضوعات
منبع و رفرنس ندارد
کد محصول w2061
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
مقدمه
نظريه
آزمايشي
اندازه گيري زمان استنتاج
نتايج و بحث (توضيح)
تأثير دمايي
شبه
نمادهاي كاربردي

 

بخشی از متن مقاله
اين مقاله اندازه گيري زمان استنتاج در تبلور ذرات ريز نقره در دماها و اشباع هاي متفاوت را توصيف مي كند و آن را با نظريه ي تشكيل هسته مطابق با بهترين نمونه مقايسه مي كند. ذرات ريز نقره توسط يك واكنش نيترات نقره با هيدرازين در مجاورت سديم سيترات به عنوان تثبيت كننده آميخته شده اند. زمان استنتاج با گراف زمان جذب با ديده باني جذب محلول پس از ايجاد يك اشباع تخمين زده مي شود. نتايج نشان مي دهد كه زمان استنتاج با افزايش اشباع و دما كاهش مي يابد . نظريه ي تشكيل هسته مطابق با بهترين نمونه مي تواند با داده هاي آزمايشي (تجربي) پيش بيني شود. فشار كششي در دماهاي متفاوت تخمين زده و با وابستگي به 2 علت براي محاسبه ي فشار سطحي مقايسه مي شود.

مقدمه
زمان بين ايجاد اشباع و اولين تغييرات در خواص فيزيكي سيستم به علت آرايش فاز جامد به عنوان زمان استنتاج (t_ind ) [1] بيان شده است. زمان استنتاج نمي تواند به عنوان يك ويژگي اساسي از سيستم تا زماني كه ارزش آن وابسته به روش كاربردي به منظور نمايان سازي بلورها باشد ملاحظه شود با اين وجود زمان استنتاج به طور تجربي در دسترس است و شامل اطلاعاتي در خصوص فاز جديد هسته اي جنبشي مي باشد. زمان استنتاج با زمان مورد نياز براي چندين عمل مشخص مي شود ؛ از جمله زمان مورد نياز براي دسترسي به دسته هاي به ظاهر ثابت (يكنواخت) ، زمان مشخصي براي اطلاعات هسته اي پايه و زمان مورد نياز براي هسته به منظور دسترسي به اندازه ي لازم . اولين گام اغلب مي تواند انجام پذيرد اما هميشه به طور جزئي فرض مي شود. گاهي اوقات روش هسته اي مي تواند به ميزان دلخواه كنترل شود . در آن مورد معقول نيست كه زمان استنتاج را به صورت وارونه به ميزان هسته اي بودن و افزايش وابستگي اشباع ، دما و فشار فرض كنيم. زمان استنتاج همچنين با عوامل بيروني از جمله آلودگي ها [3 و4] و بذرها [5 و 6] تأثير مي پذيرد.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا