دانلود مقاله مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا

ریال420.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 12 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله لجستیک و زنجیره تامین
موضوعات
منبع و رفرنس ندارد
کد محصول w2051
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
مقدمه
مرور پژوهش های مرتبط
شبیه سازی چند گانه برای رفتار غالب عامل در زنجیره ی تامین
ادبیات تحقیق
یک نگرش خودگردان چندعامله در مدیریت بحران زنجیره ی تامین

 

بخشی از متن مقاله
مقدمه
این مقاله یک مدل کنشگر محور رایج برای شبیه سازی زنجیره های تامین MTS و MTO با ساختار های پویا را مطرح میکند.ویژگی های اساسی زنجیره های تامین در این مدل نشان داده شده اند . بر اساس این مدل ، دانشمندان میتوانند زنجیره های تامین را به سادگی شبیه سازی کنند . عواملی که از آن ها برای شبیه سازی اعضای زنجیره های تامین استفاده شده است با گزینه های هوشمند محصولات مناسبی را تولید میکنند . روابط بین عوامل به وسیله ی محصولاتشان برقرار میشود . ارزش های عاملی متفاوت نیز از طریق دانش و عملکرد عوامل در این مقاله نشان داده شده اند . آزمایش هایی نیز به اننجام رسیده است تا توانایی مدل کنشگرمحور را نشان دهد . از این مدل باید به عنوان ابزاری در جهت مطالعه ی زنجیره های تامین پویا استفاده شود .

از ابتدا ، شرکت ها محصولاتشان را تولید کرده و آن هارا به عنوان موجودی خود تا زمانی که آن ها را بفروشند نگه میدارند . ( ساخت برای ذخیره سازی ) . در این بین بعضی از محصولات را نمیتوان طبق روش ساخت برای ذخیره سازیتولید کرد . برای بسایری از شرکت ها ، طرح محصول در دستور سفارش های متفاوت ، یکسان نیست . تمامی شرکت ها باید محصولات گوناگونی را تولید کنند تا بدین طریق نیازات متنوعی را تحت پوشش قرار دهند . این شرکت از سیستم تولیدی خود در جهت تولید یک محصول که سریع پس از تولید فروخته شود استفاده میکنند . بنایبراین بسیاری از شکرت ها به گونه ای تغییر کرده اند که بتوانند ” فقط جذب مشتری کنند ” بدین معنی که هیچ محصولی را در انبار نگه نمیدارند و فقط تولید میکنند که بفروشند .به این نوع زنجیره ی تامین (منظور شرکت هایی هستند که گفته شد ) زنجیره ی تامین MTO ( ساخت برای سفارش ) گفته میشود . بدینگونه ، تغیرات متفاوتی را در زنجیره های تامین میتوان ایجاد کرد که نیاز به سازگاری دارد . تغییرات ساختاری ، توپولوژی و وضعیت زنجیره های تامین را تغییر میدهد . براساس مدل کنشگر محور زنجیرهی تامین ساخت براساس سفارش ، این مقاله ، مدل کنشگر محور را در جهت شبیه سازی زنجیره های تامین با ساختارهای پویای ساخت برای سفارش و ساخت برای انبار سازی را ، گسترش داده است .

براساس این مدل ، دانشمندان میتوانند درمورد مدیریت انواع گونانون زنجیره های تامین پژوهش کنند. از آن جایی که این پدیده هایی که در این مقاله شبیه سازی شده اند روابط غیر خطی بایکدیگر دارند ، پس تا زمانی که معادلات حل نشوند نمیتوانیم فرضیه های مستحکمی بسازیم . دانشمندان ابعاد گوناگونی را بررسی کرده اند تا مسائل مربوط به سیستم های غیر خطی ر ا حل کنند . از شبیه سازی کامپیوتری هم میتوان در نظریه های کمی و کیفی استفاده کرد . در فرآیند مدل سازی این مورد مفید است ، هرچند روابط غیر خطی خودشان میتوانند در فرآیند حل مسائل ایجاد مشکل کنند . دست یابی به مدل سازی کامپیوتری با توسعه ی سیستم عامل های چند گانه همراه شد . اگر چه مدل سازی کنشگرمحور امروزه به طور رو به افزایشی به یکی از ابزارهای مهم برای مطالعات زنجیره های تامین برای دانشمندان تبدیل گشته است ، اما برای توصیف و آزمودن زنجیره های تامین ساختارپویای ساخت برای سفارش و ساخت برای ذخیره ، مدل رایجی وجود ندارد . در این مقاله از یک مدل کنشگر محور استفاده شده است زنجیره های تامین را که ساختار پویا دارد را شبیه سازی کند .

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا