دانلود مقاله رفع مشکل عدم تمرکز و عصبانیت دانش آموزان بیش فعال

ریال600.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “رفع مشکل عدم تمرکز و عصبانیت دانش آموزان بیش فعال” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله رفع مشکل عدم تمرکز و عصبانیت دانش آموزان بیش فعال
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 30 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – علوم تربیتی – روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی – روانشناسی عمومی – تکنولوژی آموزشی – تحقیقات آموزشی – برنامه ریزی درسی – آموزش ابتدایی
موضوعات مدرسه – دانش آموز – عصبانیت – بیش فعالی
منبع و رفرنس دارد
کد محصول w2100
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
چکیده
مقدمه
بيان مسئله
توصيف وضعيت موجود
اهمیت وضرورت تحقیق
اهداف پژوهش
اهداف جزئی:
پیشینه اقدام پزوهی :
گرد آوري شواهد یک
تجزيه و تحليل وتفسيرداده ها:
عوامل تبعیض والدین :
عوامل مدرسه ای :
انتخاب راه جدید به صورت موقّت
اجرای طرح جدید و نظارت بر آن
فعال کردن دانش آموزدر مدرسه یا مسئولیت دادن به وی
تماس با والدین
انجام برخی فعالیت ها که باعث از بین رفتن ناسازگاری دانش آموزمی شود.
آموزش درمانی
گرد آوري شواهد دو
ارزشيابي تاثير اقدام جديد وتعيین اعتبار
اختلال بیش فعالی كودكان
علل ایجاد اختلال بیش فعالی – کم توجهی
صدمات و اختلال مغزی و تفاوت های ساختاری
پیشنهادات
منابع

 

بخشی از متن مقاله
چکیده
از آنجا که مسأله اخلاق و تربیت از نظر اجتماعی و آموزشی و از دیدگاه دین مبین اسلام بسیار مورد اهمیت می باشد و اینجانب نیز نسبت به این موضوع حساسیت خاص خصوصاً در زمینه ی دانش آموزان داشته ام . پس از آغاز سال تحصيلي و ورود به کلاس يكي از دانش آموزان را را از نظر نظم و انضباط ضعیف و کم انگیزه دیدم و برخی کارهای غیر هنجار از جمله بیش فعالی ، بی انگیزگی در یادگیری و بی حوصلگی در تحمل کلاس عصبانیت،درگیری با بچه ها و زودباوری را در مورد او مشاهده می نمودم. ، بر آن شدم تا منشأ این مشکلات را پیدا کنم. و در این راه از راه های متفاوتی استفاده کردم و اقداماتی انجام دادم گرفتن آزمون هایی در زمان وضع نامطلوب و مطلوب، گرفتن نظر همكلاسي هايش در هر دو شرایط، نظرخواهی از همکاران و مدیریت به طریقه پرسشنامه در رابطه با این موضوع، و کمک گرفتن از والدین این دانش آموز و با توجه به شواهد موجود و وقت اندکی که در این راه در اختیار داشتم شروع به کار کردم برای اعتباریابی این پروژه از وجود همکاران، دانش آموزان، اولیاء بهره بردم.
براي اينكه انسان بتواند در اجتماع زندگي كند بايد رفتار اجتماعي را بياموزد به اين معني كه رفتارش بايد مورد قبول اجتماع باشد . يكي از راههاي اجتماعي شدن و مورد قبول قرار گرفتن رعايت انضباط و مقرراتي است كه در اجتماع حكمفرماست . مقررات و قوانيني انضباطي رفتار را تحت كنترل درمي آورد و چون اين كنترل اغلب مانع انجام خواسته هاي كودكان مي شود ، گاهي موجب خشم و عصبانيت آنها مي گردد . در تعليم و تربيت كودكان انضباط هميشه مورد توجه بوده ، ولي در اينكه اين انضباط چگونه بايد باشد و چگونه مي توان آن را آموزش داد عقايد متفاوت است .
از این رو بنده تصمیم گرفتم در سال تحصیلی اخیر درباره مشکل زود باوری ،بی انضباطی،عصبانیت و عدم تمرکز رامتین و عدم توجه او به درس که احتمالا از بیش فعال و عدم توجه او سرچشمه گرفته بود به پژوهش بپردازم.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا