دانلود مقاله اثرات پایگاه داده بر کتابخانه

ریال440.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “اثرات پایگاه داده بر کتابخانه” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله اثرات پایگاه داده بر کتابخانه
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 14 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله فناوری اطلاعات – مهندسی کامپیوتر – علم اطلاعات و دانش شناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم داده – مهندسی نرم افزار
موضوعات  پایگاه داده
منبع و رفرنس دارد
کد محصول w2096
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
چکیده
واژگان کلیدی
نوع مقاله
مقدمه
چمروری بر ادبیات تحقیق
دستاوردها و موانع HEC
روش تحقیق و منابع داده
نتایج و تجزیه و تحلیل
اولویت پژوهشگران برای این پایگاه ها دو اصل دارد
دلیل دوم حمایت از بالاترین کیفیت تحقیقات و نوآوری ها ،
بحث
نتیجه گیری
منابع

 

بخشی از متن مقاله
چکیده:
کتابخانه ها و موسسات آموزشی با مشکل مدیریت کارآمد بار سنگین دادهها که دائما نیز در حال افزایش است روبرو میباشند. نرم افزارهای رایانه ای به کار گرفته شده برای این منظور، غالبا فقط برای پرس و جوهای معمولی و پشتیبانی از مسائل مدیریتی و برنامه ریزی کوتاه مدت اداری جواب گو هستند. در حالیکه در عمق درون این حجم داده ها، الگوها و روابط بسیار جالبی میان پارامترهای مختلف به صورت پنهان باقی میماند. یکی از مهم ترین اثرات پایگاه داده بر کتابخانه بهره وری تحقیقات دانشگاهی است.
هدف – منابع پایگاه داده کتابخانه دیجیتال تأثیر مهمی در تحریک فرهنگ تحقیق در آموزش عالی دارد. استفاده از پایگاه های داده دیجیتال درک رشد فکری ، بهره وری تحقیق ، برنامه ریزی و شناسایی نیازهای اطلاعات کاربر را ممکن می سازد.
با ارزیابی اثربخشی استفاده و تحقیق از منابع پایگاه داده کاربر ، هدف از این مطالعه کمک به مدیریت در تهیه یک سیاست علمی عالی است.
طراحی / روش / رویکرد – این مطالعه روش کمی را برای تجزیه و تحلیل بهره وری تحقیقات دانشگاهی با استفاده از پایگاه های داده دیجیتال ایجاد می کند. داده های ثانویه استخراج شده از پایگاه های اطلاعاتی 52 دانشگاه که توسط کمیسیون آموزش عالی (HEC) و ادبیات منتشر شده در وب علم موسسه اطلاعات علمی (ISI) تهیه شده است. از روش آماری رگرسیون خطی ساده برای تجزیه و تحلیل داده ها برای درک تأثیر متغیرهای مستقل “پایگاه داده های دیجیتال” بر متغیر وابسته “بهره وری تحقیق” استفاده شد.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا