دانلود مقاله اقلیم و معماری

ریال300.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “اقلیم و معماری” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله اقلیم و معماری
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 10 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله معماری
گرایش های مرتبط با این مقاله
موضوعات
منبع و رفرنس ندارد
کد محصول w2007
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
ظاهر منطقه
سکونت و بار
آرايش اندازه و ارزش
پيشرفت طرح
روشنايي روز و PVS
PVS و استراتژي تهويه‌ي طبيعي
محل

 

بخشی از متن مقاله
براي تشخيص ظاهر منطقه نياز به تشخيص دادن بيشتر فرم ساختمان است. براساس تحقيقات بيشتري که براي انرژي در طرح دفتر شد (فصل 3) آنها تصميم گرفتند که بازديد کننده‌هاي مرکز دفتر بايد در کفي به عرض تقريباً 15m براي تهويه‌ي طبيعي هوا داشته باشند. بنابراين مشکل اتاق بازديد کنندگان با عنوان يک فرم مستطيلي با محورهاي باند دور شرق مغرب پابرجا بود.
براي in don landing green لازم بود که روي روشنايي روز مطالعه شود براي تشخيص محل، چپ براي PVS با سقف يا ديوار جنوبي. بحث lawleso داخلي (کسي بعضي مواقع از روشنايي روز بيزار بود) گروه طراحان را متقاعد کرد که روشنايي مستقيم نور خورشيد را مستثني کنند و يکنواختي خوبي از روشنايي روز بالاي همه‌ي آبراهه‌ها را خواستار شد. بنابراين طرح روشنايي سقف انتخاب شد. براي معماري خوب و جلوگيري از شکل کارخانه‌اي داشتن از eaw-taoth معمولي روشنايي شمالي سقف‌ها و پتانسيل افزايشي ظرفيت pv و طراحي متوالي از (جنبشي) کشيده شده (شکل 604).
عامل 8-6% درصدي روشنايي روز نياز به cm500 داشت براي landing بيشتر وقتها بدون نور مصنوعي که نواحي law ling green با PVS تقريباً m2 750 بود. در نتيجه قسمت بالاي سر در جنوبي (قسمت پايين را خالي گذاشتند چون سايه‌اي توسط ماشين‌ها بود) در مکاني با m260 قابل دسترس بود و سقف دفتر را m2650 ممکن بود. واحد بارها ارزيابي شده بود تا به آساني وفق داده شوند.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا