دانلود پاورپوینت آماده زبان برنامه نویسی پایتون

دانلود پاورپوینت آماده زبان برنامه نویسی پایتون

مقاله پاورپوینت درباره زبان برنامه نویسی پایتون


برای خرید آنلاین این پروژه پاورپوینت کلیک کنید :


توضیحات مقاله پاورپوینتی که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت پاورپوینت (آماده برای ارائه) برای رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و برنامه نویسی، با عنوان زبان برنامه نویسی پایتون نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پاورپوینت میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


مشخصات این مقاله :

عنوان: زبان برنامه نویسی پایتون

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش) (آماده ارائه در سمینارها)

تعداد صفحات: 28 صفحه

منابع و ماخذ: دارد

شماره پروژه: 4024


 فهرست مطالب :

فصل اول: مقدمه
فصل دوم :معرفی
فصل سوم: تاریخچه
فصل چهارم: ویژگی ها
فصل پنجم: کاربرد
فصل ششم: ورژنها


چکیده و مقدمه :

پایتون زبانی است شی گرا , سطح بالا و مفسر ؛ که در سال 1990 و در هلند توسط خودوفان روسوم طراحی شد. این زبان از زبان های برنامه نویسی تفسیری بوده و به صورت کامل یک زبان شی‌گرا است که در ویژگی‌ها با زبانهای تفسیری پرل،روبی، اسکیم، اسمال‌ تاک و تی‌سی‌ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند.
کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند. یک کار غیر معمول که در طراحی این زبان انجام گرفته استفاده از فاصله و جلوبردن متن برنامه برای مشخص کردن بلوک‌های مختلف کد است.پایتون پروژه‌ای متن باز توسعه یافته است و توسط بنیاد نرم‌افزار پایتون مدیریت می‌گردد.


بخشی از این مقاله :

پایتون در یک محیط آموزشی ایجاد و توسعه یافته است . یعنی در کریسمس سال ۱۹۹۸ در موسسه ملی تحقیقات ریاضی و رایانه (CWI) در شهر آمستردام. در آن زمان گیدو یک پژوهشگر در CWI بود و در زمان بیکاری خود بر روی پروژه شخصی خود یعنی پایتون کار می کرد .اولین نسخه عمومی از پایتون در ماه فوریه سال ۱۹۹۱ منتشر شد . برای مدتی نسبتاً طولانی پایتون توسط موسسه ملی تحقیقات و ابتکارات (CNRI) واقع در رستون ایالات متحده‌ امریکا توسعه می‌یافت . تا اینکه در سال ۲۰۰۰ تیم توسعه دهنده پایتون به آزمایشگاه های پایتون منتقل شدند . نام پایتون از برنامه مورد علاقه سازنده آن یعنی مونتی پایتون که یک برنامه کمدی انگلیس بود گرفته شده است .


 تصاویری از پروژه پایتون :

 پاورپوینت حرفه ای پایتون

پاورپوینت آماده پایتون


 توجه :

این پاورپوینت در یک قالب حرفه ای به همراه فهرست بندی و افکت های زیبا و نیز دکمه تعویض صفحات طراحی شده است.
همچنین این
مقاله به صورت کامل و با فرمت پاورپوینت (با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


 


ثبت دیدگاه

  1. سلام من فایل را ویرایش کردم چگونه عکسی که روی فایل پاور پوینت است را تغییر دهم

    • سلام
      لطفا سوال خود را در تلگرام مطرح کنید