دانلود مقاله CLEARANCE در خطوط هوایی و پست های فشارقوی

word

دانلود مقاله ورد در مورد CLEARANCE در خطوط هوایی و پست های فشارقوی


برای خرید آنلاین این مقاله، اینجا کلیک کنید


توضیحات این مقاله

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های برق قدرت، مهندسی برق و فنی مهندسی، با عنوان CLEARANCE در خطوط هوایی و پست های فشارقوی، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


مشخصات این مقاله :

عنوان: CLEARANCE در خطوط هوایی و پست های فشارقوی

فرمت: ورد (تایپ شده با قابلیت ویرایش)

تعداد صفحات: 75


 فهرست مطالب :

فصل اول : معر في دفتر استاندارد وزارت نيرو 3

فصل دوم: فواصل مجاز در طول خط (بدون در نظر گرفتن ولتاژ) 6

فصل سوم : فواصل الکتريکي استاندارد در طول خط. 16

فصل چهارم : مرور سطح عايق در تجهزات (استاندارد IEC) 38

فصل پنجم : رعايت فواصل الکتيريکي در پستهاي فشار قوي. 46

فصل ششم : نرم افزار طراحي وClearance استاندارد در خط 50

تعاريف واژه ها : 69

ضميمه : 71


 

بخشی از مقاله :

علت انتخاب موضوع پروژه خود به این نام این بوده است که به علت زیاد بود انواع کابلها در سطح شهرهای مختلف و رعایت نشدن بعضی از استاندارد های فواصل در طول این کابل ها و بروز حوادث مختلف( از قبیل پاره شدن خطوط و اختشاش در فازها به علت وجود میدانهای اضافی در یک فاز که در فصل های بعد به آن خواهیم پرداخت ) به علت رعایت نکردن این استاندارد ها اینجانب را به آن داشت که با تحقیق و جستجو در کتابها و سایتهای مختلف تا بتوانم پروژه خود را به پایان برسانم که این مطلب را به عنوان هدف این پروژه انتخاب کرده ام.
چشم انداز کلی این پروژه :
قابل ذکر است که در این پروژه دو استاندارد کلی به کار برده شده ، اولین استاندارد مربوط به استاندارد بین المللی ایمنی برق است با نام NESC (National Electrical Safty Code) که به ایمنی برق و همچنین به فواصل استاندارد الکتریکی در شهرها و روستا ها می پردازد و استاندارد دومی بیشتر استاندارد بین المللی مهندسی با نام IEC (International Electrotechnical commission که استاندارد های مهندسی برق بوده و برای افزایش بازدهی در خط مهم می باشد . البته استاندارد IEEE هم یک استاندارد بین المللی بوده و مخفف Institute Of Electrical And Electronical Engineering , Inc است که در برخی موارد در متن از آن استاندارد هم غافل نبوده ایم .
فصل آخر این کتاب به نرم افزار PLS_CADD و PLS_CADD/LITE اختصاص داده شده است که بیشتر به استاندارد های موجود در خط با انواع استاندارد های IEC , IEEE می باشد .


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


برای خرید آنلاین این مقاله، اینجا کلیک کنید


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.