دانلود مقاله مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری

ریال300.000

این محصول یک مقاله به زبان فارسی با عنوان “مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری” بوده و در دو فرمت word و pdf آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله مشکلات حسابداری: مقدمه ای بر تئوری حسابداری
فرمت مقاله ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش (DOCX) و پی دی اف (PDF)
تعداد صفحات مقاله 6 صفحه
سایز متن مقاله 14
فونت متن مقاله بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری
گرایش های مرتبط با این مقاله حسابداری عمومی – حسابداری دولتی
موضوعات
منبع و رفرنس ندارد
کد محصول w2012
حجم فایل 1Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب مقاله
چکیده
مقدمه
قالب کاری مفهومی در یک نگاه

 

بخشی از متن مقاله
 چکیده
مشکلات اخیر حسابداری، دانشمندان را برای بررسی مجدد فرایند های اموزشی بر خصوصیات نظی حسابداری به چالش کشیده است. این مسئله نخستین باری است که در مقالات علمی به طور رسمی مطرح می گردد. سری های مقالات به عنوان مکملی برای دوره های حسابداری مقدماتی محسوب می شوند که هر یک از عناصر اساسی حسابداری را با ساختارهای اصلی نظری ربط داده و در خصوص رابطه دوسویه منسجم و موارد مورد اندازه گیری مربوطه بحث کرده، به توصیف مثال های جدید از مشکللات حسابداری پرداخته و اطلاعات کتاب شناسی برای مطالعات بیشتر دانشجویان در جهت انتخاب نوع پژوهش در اختیار می گذارند. مربیان حسابداری در صورتی از سری های کامل استفاده می کنند که که زمان کافی داشته باشند و یا مقالات با موضوعات خاص نیاز داشته باشند. هر مقاله به طور مستقل انتخاب می گردد.

مقدمه
به عنوان یک مربی حسابداری، ما بینش اهداف اطلاعات حسابداری را حداقل در سطح مقدماتی از دست داده ایم. از این رو به منظور آموزش سناریوهای مکانیکی، کامپیوتری و مباحث مربوطه روی آورده ایم که اساس توسعه قابلیت های روحی روانی و پیش نیار عملیات حسابداری در زندگی می باشند. در حال حاضر حرفه حسابداری این را نوعی شیوه جدید اصول تفکر بر اساس سیستم های استاندارد عنوان کرده است. متخصصان مجرب حسابداری ارتباط آن را با قالب کاری از جمله اهداف اطلاعات حسابداری و سلسله خصوصیات کیفی می دانند. این سری مقالات افراد دانشگاهی را دعوت به بازبینی و دانشجویان را ترغیب به کشف مفاهیم پایه و نحوه انجام آنها ونحوه ارتباط تک تک اجزا و عناصر می کنند. به همین منظور، بخش دوم این فرایند را توجیه کرده و مقدمه ای مختصر در خصوص مهم ترین موانع نظری در اختیار خواهد گذاشت. در نهایت مدل مفهومی اولین عناصر حسابداری ارائه می شود.
چرا این سری ها؟

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا