دانلود پاورپوینت مهندسی بافت چشم

ریال610.000

این محصول یک مقاله پاورپوینت به زبان فارسی با عنوان “مهندسی بافت چشم” بوده و با فرمت PPTX آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات پاورپوینت
عنوان پاورپوینت مهندسی بافت چشم
فرمت پاورپوینت تایپ شده با قابلیت ویرایش (PPTX)
تعداد اسلایدها 31 اسلاید
سایز متن 14
فونت متن بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی پزشکی – چشم پزشکی – بينایی‌ سنجی‌ یا اپتومتريست – مهندسی بافت
موضوعات مقاله چشم
کد محصول p4056
حجم فایل 1 Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب پاورپوینت
1-مقدمه
2-پیوندهای بافت خودکار
3-چشم اندازهای اینده
4-طبیعی
5-منابع

 

بخشی از متن پاورپوینت

چشم اندازهای آینده

مدل برای کاهش قابل توجه آزمایش حیوانات. برای تطبیق بهتر سیستم های فعلی با ارتباط فیزیکی و نیازهای انسان ، سیستم ها به زمان مناسب بازسازی / بازسازی مناسب برای ایجاد یک بازه زمانی مناسب متقاطع بین ایمپلنت ها و بازسازی بافت قرنیه بومی ، و اجازه دادن به برخی توجهات اضافی مورد نیاز خواهد بود. مطالعه بیماریهای قرنیه در شرایط آزمایشگاهی به عنوان ابزار کشف برای گزینه های جدید درمانی – سایپرز است.
ارگان روی تراشه یک ریز دستگاه مهندسی زیستی با سلول های زنده است و معمولاً از فناوری های میکرو ساخت و میکروسیالات استفاده می کند. این عملکردهای حیاتی اندام زنده را تقلید می کند و پاتوفیزیولوژی سطح ارگان ها را در شرایط آزمایشگاهی جمع می کند. ارگان های روی تراشه پتانسیل زیادی برای مطالعه فیزیولوژی ارگان های طبیعی یا بیمار دارند. تکنیک ارگان روی تراشه به عنوان یک مدل کشت سلولی برای جایگزینی برخی از مطالعات حیوانات پرهزینه و وقت گیر در صنعت داروسازی. کشت سلول منظم دو یا سه بعدی کاملاً موفقیت آمیز نبود زیرا توسعه بافت هم به معماری ECM و هم به ویژگی های مکانیکی / ساختاری آن بستگی دارد. به دلیل کوچک بودن ، از سیستم تراشه می توان به عنوان دارویی با توان بالا استفاده کرد دستگاه غربالگری ، و همچنین دارای پتانسیل درمانی است. از نظر تئوری ، می توان آن را از بافت کالبد شکافی ، سلولهای اولیه یا سلولهای بنیادی توانمند ناشی از آن مهندسی کرد . در طی چند سال گذشته ، چندین سیستم ارگان در دستگاه تراشه ایجاد شده است. یک “ریه بر روی تراشه” با مخالفت با دو کانال پلی (دی متیل سیلوکسان) ایجاد شد که توسط یک غشای نازک ، متخلخل و انعطاف پذیر جدا شده اند. سلولهای اپیتلیال آلوئولار انسانی و سلولهای اندوتلیال رگ عروقی ریوی در دو طرف غشا کشت شدند. در محصول نهایی ، هوا برای ایجاد یک رابط هوا-مایع و همراه با دو محفظه خلا جانبی به محفظه اپیتلیال وارد شد. قادر به کنترل جریان مایعات و کشش غشا و همچنین انتقال مواد مغذی بود.

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا