دانلود پاورپوینت نرم افزار Pro Engineer (پرو انجینیر)

ریال570.000

این محصول یک مقاله پاورپوینت به زبان فارسی با عنوان “نرم افزار Pro Engineer (پرو انجینیر)” بوده و با فرمت PPTX آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات پاورپوینت
عنوان پاورپوینت نرم افزار Pro Engineer (پرو انجینیر)
فرمت پاورپوینت تایپ شده با قابلیت ویرایش (PPTX)
تعداد اسلایدها 27 اسلاید
سایز متن 14
فونت متن بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی مکانیک
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی ساخت و تولید – طراحی صنعتی مکانیک
موضوعات مقاله
منبع و رفرنس دارد
کد محصول p4047
حجم فایل 4  Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

بخشی از متن پاورپوینت
 نرم افزار قدرتمند Pro/Engineer  که عموماً با نام های Pro/E و یا Pro در بین کاربران شناخته می شود توسط شرکت Parametric Technology Corporation (PTC) طراحی و توسعه داده شده است و از جمله نرم افزارهای پيشرفته در زمينه CAD\CAM مي باشد که برای طراحی ، محاسبه و توليد قطعات صنعتی بکار گرفته مي شود. اين نرم افزار که از جمله نرم افزارهای Grade-A در طراحی و توليد مي باشد دارای قابليتهای مدلسازی (Solid & Surface ) بسيار قوي است و همچنين قابليت ماشينکاری با انواع دستگاههای CNC و ايجاد فايلهای حاوی مسير حرکت ابزار برای ماشينهای مختلف CNC و همجنين استفاده از خروجی های متفاوت نسبت به دستگاههای CNC اعم از G-Code و غيره می باشد.  Pro Engineer بزرگترین رقیب نرم افزار Catia محسوب می شود که دارای مزایایی نسبت به نرم افزار فوق می باشد .از برجسته ترین این مزایا قابلیت ماشین کاری و گرفتن G-Code استثنایی آن برای ماشینهای CNC میباشد که در کمال سادگی استفاده ، امکان مانور ماشینکاری روی پیچیده ترین سطوح را دارا می باشد .
اولین مرحله برای شروع یک عملیات ماشینکاری ایجاد شکل یا هندسه قطعه میباشد پس از وارد کردن مدل سه بعدی حال باید بلوک خام را جهت عملیات ماشینکاری تهیه کرد که این کار به دو صورت دستی یا اتوماتیک قابل اجرا میباشد. پس از این کار فرآیند ماشینکاری را با استفاده از استراتژیهای مختلف ایجاد می کنیم و سپس میتوان ابزارهای مورد نیاز را از نظر شکل و قطر و طول و نوع آنان از ابزارهای موجود در نرم افزار و دیگر پارامترها را برای نرم افزار تعریف می کنیم.

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا