دانلود پاورپوینت زبان برنامه نویسی پرل Perl

ریال460.000

این محصول یک مقاله پاورپوینت به زبان فارسی با عنوان “زبان برنامه نویسی پرل Perl” بوده و با فرمت PPTX آماده خریداری و دانلود فوری می باشد.

 

مشخصات پاورپوینت
عنوان پاورپوینت زبان برنامه نویسی پرل Perl
فرمت پاورپوینت تایپ شده با قابلیت ویرایش (PPTX)
تعداد اسلایدها 16 اسلاید
سایز متن 14
فونت متن بی نازنین
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله برنامه نویسی – مهندسی نرم افزار
موضوعات مقاله
کد محصول p4014
حجم فایل 1 Mb
وضعیت آماده خرید و دانلود

 

فهرست مطالب پاورپوینت
تاريخچه
متغييرها
بلوکها
فرمتهای مختلف نمايش رشته
کلاسهای کاراکترها
آرايه های اسکالر
آرايه های شرکت پذير
هش ها
فايلها

 

بخشی از متن پاورپوینت
 Files
همانطور که می دانيد فايلها مجموعه ای از بايتهای اطلاعاتی می باشند که در رسانه های ذخيره سازی مانند ديسک سخت ذخيره شده اند .مزيت استفاده از فايلها اين است که پايداری آنها طولانی مدت است و مدت زمان زيادی می توان آنها را نگهداری کرد . 4عملگر اصلی کار با فايلها وجود دارد :
Open File-
Read From File-
Write To File
Close File
در باز کردن يک فايل ، يک اتصال بين برنامه کاربردی شما و موقعيت ذخيره سازی فايل در ديسک سخت ايجاد می شود که در بستن يک فايل اين اتصال از بين می رود . هر يک از فايلها يک نام کامل منحصر بفرد ( طبق قواعد نامگذاری فايلها ) دارند که نمی توانند توسط ساير فايلها مغشوش شوند . اين نام کامل منحصر بفرد شامل : نام ديسک سخت ، دايرکتوری و نام خود فايل می باشد . شايد اين سوال در ذهن شما ايجاد شود که چگونه می توان در ديسک سختمان و در چند دايرکتوری مختلف چند فايل با نامهای يکسان داشت ؟ پاسخ اين است که همانطور که گفته شد ، دايرکتوری هم جزء نام کامل فايل می باشد . پس اگر نام دايرکتوريشان متفاوت باشد ، می توان چند فايل هم نام ( در دايرکتوری های متفاوت داشت).

 

وضعیت هزینه

ویژه با هزینه

دکمه بازگشت به بالا