دانلود پاورپوینت آموزش نرم افزار پرو انجینییر

دانلود پاورپوینت آموزش نرم افزار پرو انجینییر

مقاله پاورپوینت در مورد نرم افزار پرو انجینییر


برای خرید آنلاین این پروژه پاورپوینت کلیک کنید :


توضیحات مقاله پاورپوینتی که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت پاورپوینت (آماده برای ارائه) برای رشته مهندسی مکانیک جامدات و ساخت و تولید، با عنوان نرم افزار پرو انجینییر نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پاورپوینت میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه پاورپوینت نرم افزار پرو انجینییر اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان: نرم افزار پرو انجینییر

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش) (آماده ارائه در سمینارها)

تعداد صفحات: 27 صفحه

منابع و ماخذ: دارد

شماره پروژه: p4047

برای دانلود نسخه ورد این مقاله اینجا کلیک نمائید.


درباره نرم افزار  :

 نرم افزار قدرتمند Pro/Engineer  که عموماً با نام های Pro/E و یا Pro در بین کاربران شناخته می شود توسط شرکت Parametric Technology Corporation (PTC) طراحی و توسعه داده شده است و از جمله نرم افزارهای پيشرفته در زمينه CAD\CAM مي باشد که برای طراحی ، محاسبه و توليد قطعات صنعتی بکار گرفته مي شود. اين نرم افزار که از جمله نرم افزارهای Grade-A در طراحی و توليد مي باشد دارای قابليتهای مدلسازی (Solid & Surface ) بسيار قوي است و همچنين قابليت ماشينکاری با انواع دستگاههای CNC و ايجاد فايلهای حاوی مسير حرکت ابزار برای ماشينهای مختلف CNC و همجنين استفاده از خروجی های متفاوت نسبت به دستگاههای CNC اعم از G-Code و غيره می باشد.  Pro Engineer بزرگترین رقیب نرم افزار Catia محسوب می شود که دارای مزایایی نسبت به نرم افزار فوق می باشد .از برجسته ترین این مزایا قابلیت ماشین کاری و گرفتن G-Code استثنایی آن برای ماشینهای CNC میباشد که در کمال سادگی استفاده ، امکان مانور ماشینکاری روی پیچیده ترین سطوح را دارا می باشد .
اولین مرحله برای شروع یک عملیات ماشینکاری ایجاد شکل یا هندسه قطعه میباشد پس از وارد کردن مدل سه بعدی حال باید بلوک خام را جهت عملیات ماشینکاری تهیه کرد که این کار به دو صورت دستی یا اتوماتیک قابل اجرا میباشد. پس از این کار فرآیند ماشینکاری را با استفاده از استراتژیهای مختلف ایجاد می کنیم و سپس میتوان ابزارهای مورد نیاز را از نظر شکل و قطر و طول و نوع آنان از ابزارهای موجود در نرم افزار و دیگر پارامترها را برای نرم افزار تعریف می کنیم.


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت پاورپوینت (با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


 


برچسب ها

ثبت دیدگاه