دانلود پاورپوینت زبان برنامه نویسی پرل Perl

دانلود پاورپوینت زبان برنامه نویسی پرل Perl

مقاله پاورپوینت درباره زبان برنامه نویسی پرل


برای خرید آنلاین این پروژه پاورپوینت کلیک کنید :


توضیحات مقاله پاورپوینتی که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت پاورپوینت (آماده برای ارائه) برای رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و برنامه نویسی، با عنوان زبان برنامه نویسی پرل نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پاورپوینت میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه پاورپوینت زبان برنامه نویسی پرل ، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان: زبان برنامه نویسی پرل

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش) (آماده ارائه در سمینارها)

تعداد صفحات: 16 صفحه

شماره پروژه: 4014


 فهرست مطالب :

 تاريخچه
متغييرها
بلوکها
فرمتهای مختلف نمايش رشته
کلاسهای کاراکترها
آرايه های اسکالر
آرايه های شرکت پذير
هش ها
فايلها


چکیده و مقدمه :

هدف اين زبان قابل استفاده بودن آن است Perlبعضي ازبهترين ويژگيهاي C ،Sed ،Awk ،Shراتركيب كرده است. تركيب نحوي عبارات تاحدي بسيارزياد شبيه به تركيب نحوي عبارات Cمي باشد. يكي از دلايل موفقيت Perlدرچگونگي توسعه وتوزيع آن مي باشد.مفسرPerl،يك قطعه نرم افزارOpen Sourceمي باشد.استفاده ازمدل Open Sourceبراي توسعه نرم افزاربسيارمؤثراست. ازPerl مي توان درجاهاي منطقي استفاده كردPerl به زبان چسبنده معروف است يعني براي چسباندن چيزهابه يكديگراستفاده مي گيرد.


بخشی از این مقاله :

 Files
همانطور که می دانيد فايلها مجموعه ای از بايتهای اطلاعاتی می باشند که در رسانه های ذخيره سازی مانند ديسک سخت ذخيره شده اند .مزيت استفاده از فايلها اين است که پايداری آنها طولانی مدت است و مدت زمان زيادی می توان آنها را نگهداری کرد . 4عملگر اصلی کار با فايلها وجود دارد :
Open File-
Read From File-
Write To File
Close File
در باز کردن يک فايل ، يک اتصال بين برنامه کاربردی شما و موقعيت ذخيره سازی فايل در ديسک سخت ايجاد می شود که در بستن يک فايل اين اتصال از بين می رود . هر يک از فايلها يک نام کامل منحصر بفرد ( طبق قواعد نامگذاری فايلها ) دارند که نمی توانند توسط ساير فايلها مغشوش شوند . اين نام کامل منحصر بفرد شامل : نام ديسک سخت ، دايرکتوری و نام خود فايل می باشد . شايد اين سوال در ذهن شما ايجاد شود که چگونه می توان در ديسک سختمان و در چند دايرکتوری مختلف چند فايل با نامهای يکسان داشت ؟ پاسخ اين است که همانطور که گفته شد ، دايرکتوری هم جزء نام کامل فايل می باشد . پس اگر نام دايرکتوريشان متفاوت باشد ، می توان چند فايل هم نام ( در دايرکتوری های متفاوت داشت).


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت پاورپوینت (با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


 


ثبت دیدگاه