دانلود پروژه مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا

word

دانلود مقاله ورد در مورد مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :


توضیحات مقاله ای که میخام بخرم 

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های مدیریت، مهندسی صنایع و لجستیک ، با عنوان مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


لینک دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان:مدل کنشگرمحور از زنجیره های تامین با ساختارهای پویا

فرمت: ورد (قابل ویرایش)

تعداد صفحات:12  (فونت 14)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2051


 

 فهرست مطالب :

مقدمه
مرور پژوهش های مرتبط
شبیه سازی چند گانه برای رفتار غالب عامل در زنجیره ی تامین
ادبیات تحقیق
یک نگرش خودگردان  چندعامله در مدیریت بحران زنجیره ی تامین


چکیده و مقدمه :

 مقدمه
این مقاله یک مدل کنشگر محور رایج برای شبیه سازی زنجیره های تامین MTS و MTO با ساختار های پویا را مطرح میکند . ویژگی های اساسی زنجیره های تامین در این مدل نشان داده شده اند . بر اساس این مدل ، دانشمندان میتوانند زنجیره های تامین را به سادگی  شبیه سازی کنند . عواملی که از آن ها برای شبیه سازی اعضای زنجیره های تامین استفاده شده است با گزینه های هوشمند محصولات مناسبی را تولید میکنند . روابط بین عوامل به وسیله ی محصولاتشان برقرار میشود . ارزش های عاملی متفاوت نیز از طریق دانش و عملکرد عوامل در این مقاله نشان داده شده اند . آزمایش هایی نیز به اننجام رسیده است تا توانایی مدل کنشگرمحور را نشان دهد .  از این مدل باید به عنوان ابزاری در جهت مطالعه ی زنجیره های تامین پویا استفاده شود .
از ابتدا ، شرکت ها محصولاتشان را تولید کرده و آن هارا به عنوان موجودی خود تا زمانی که آن ها را بفروشند نگه میدارند . ( ساخت برای ذخیره سازی ) . در این بین بعضی از محصولات را نمیتوان طبق روش ساخت برای ذخیره سازیتولید کرد . برای بسایری از  شرکت ها ، طرح محصول در دستور سفارش های متفاوت ، یکسان نیست . تمامی شرکت ها باید محصولات گوناگونی را تولید کنند  تا بدین طریق نیازات متنوعی را تحت پوشش قرار دهند . این شرکت از سیستم تولیدی خود در جهت تولید یک محصول که سریع پس از تولید فروخته شود استفاده میکنند . بنایبراین بسیاری از شکرت ها به گونه ای تغییر کرده اند که بتوانند ” فقط جذب مشتری کنند ” بدین معنی که هیچ محصولی را در انبار نگه نمیدارند و فقط تولید میکنند که بفروشند .به  این نوع زنجیره ی تامین (منظور شرکت هایی هستند که گفته شد ) زنجیره ی تامین MTO ( ساخت برای سفارش )  گفته میشود . بدینگونه ، تغیرات متفاوتی را در زنجیره های تامین میتوان ایجاد کرد که نیاز به سازگاری دارد . تغییرات ساختاری ، توپولوژی و وضعیت زنجیره های تامین را تغییر میدهد . براساس مدل کنشگر محور زنجیرهی تامین ساخت براساس سفارش ، این مقاله ، مدل کنشگر محور را در جهت شبیه سازی زنجیره های تامین با ساختارهای پویای ساخت برای سفارش و ساخت برای انبار سازی را ، گسترش داده است .
براساس این مدل ، دانشمندان میتوانند درمورد مدیریت انواع گونانون زنجیره های تامین پژوهش کنند. از آن جایی که این پدیده هایی که  در این مقاله  شبیه سازی شده اند روابط غیر خطی بایکدیگر دارند ، پس تا زمانی که  معادلات حل نشوند نمیتوانیم فرضیه های مستحکمی بسازیم . دانشمندان ابعاد گوناگونی را بررسی کرده اند تا مسائل  مربوط به سیستم های غیر خطی ر ا حل کنند . از شبیه سازی کامپیوتری هم میتوان در نظریه های کمی و کیفی استفاده کرد . در فرآیند مدل سازی این مورد مفید است ، هرچند روابط غیر خطی خودشان میتوانند در فرآیند حل مسائل ایجاد مشکل کنند . دست یابی به مدل سازی کامپیوتری با توسعه ی سیستم عامل های چند گانه همراه شد . اگر چه مدل سازی کنشگرمحور امروزه به طور رو به افزایشی  به یکی از ابزارهای مهم برای مطالعات زنجیره های تامین برای دانشمندان تبدیل گشته است ، اما برای توصیف و آزمودن زنجیره های تامین ساختارپویای  ساخت برای سفارش و ساخت برای ذخیره  ، مدل رایجی وجود ندارد .  در این مقاله از یک مدل کنشگر محور  استفاده شده است زنجیره های تامین را که ساختار پویا دارد را شبیه سازی کند .


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد

نماد رسانه های دیجیتال

logo-samandehi