دانلود پروژه زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره

word

دانلود مقاله ورد در مورد زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :


توضیحات این مقاله

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های فیزیک، مکانیک جامدات، مهندسی مواد و نانوتکنولوژی ، با عنوان زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان:زمان استنتاج واكنش تبلور ذرات ريز نقره

فرمت: ورد (تایپ شده با قابلیت ویرایش)

تعداد صفحات: 9 (فونت 14)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2061


 

 فهرست مطالب :

مقدمه
نظريه
آزمايشي
اندازه گيري زمان استنتاج
نتايج و بحث (توضيح)
تأثير دمايي
شبه
نمادهاي كاربردي


چکیده و مقدمه :

اين مقاله اندازه گيري زمان استنتاج در تبلور ذرات ريز نقره در دماها و اشباع هاي متفاوت را توصيف مي كند و آن را با نظريه ي تشكيل هسته مطابق با بهترين نمونه مقايسه مي كند. ذرات ريز نقره توسط يك واكنش نيترات نقره با هيدرازين در مجاورت سديم سيترات به عنوان تثبيت كننده آميخته شده اند. زمان استنتاج با گراف زمان جذب با ديده باني جذب محلول پس از ايجاد يك اشباع تخمين زده مي شود. نتايج نشان مي دهد كه زمان استنتاج با افزايش اشباع و دما كاهش مي يابد . نظريه ي تشكيل هسته مطابق با بهترين نمونه مي تواند با داده هاي آزمايشي (تجربي) پيش بيني شود. فشار كششي در دماهاي متفاوت تخمين زده و با وابستگي به 2 علت براي محاسبه ي فشار سطحي مقايسه مي شود.
مقدمه
زمان بين ايجاد اشباع و اولين تغييرات در خواص فيزيكي سيستم به علت آرايش فاز جامد به عنوان زمان استنتاج (t_ind ) [1] بيان شده است. زمان استنتاج نمي تواند به عنوان يك ويژگي اساسي از سيستم تا زماني كه ارزش آن وابسته به روش كاربردي به منظور نمايان سازي بلورها باشد ملاحظه شود با اين وجود زمان استنتاج به طور تجربي در دسترس است و شامل اطلاعاتي در خصوص فاز جديد هسته اي جنبشي مي باشد. زمان استنتاج با زمان مورد نياز براي چندين عمل مشخص مي شود ؛ از جمله زمان مورد نياز براي دسترسي به دسته هاي به ظاهر ثابت (يكنواخت) ، زمان مشخصي براي اطلاعات هسته اي پايه و زمان مورد نياز براي هسته به منظور دسترسي به اندازه ي لازم . اولين گام اغلب مي تواند انجام پذيرد اما هميشه به طور جزئي فرض مي شود. گاهي اوقات روش هسته اي مي تواند به ميزان دلخواه كنترل شود . در آن مورد معقول نيست كه زمان استنتاج را به صورت وارونه به ميزان هسته اي بودن و افزايش وابستگي اشباع ، دما و فشار فرض كنيم. زمان استنتاج همچنين با عوامل بيروني از جمله آلودگي ها [3 و4] و بذرها [5 و 6] تأثير مي پذيرد.


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.


 


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد

نماد رسانه های دیجیتال

logo-samandehi