دانلود پروژه تشخیص DNA اینفانتوم لیشمانیازیس در مغز سگها

word

دانلود مقاله ورد در مورد تشخیص DNA اینفانتوم لیشمانیازیس در مغز سگها


برای خرید آنلاین این پروژه کلیک کنید :


توضیحات این مقاله

وبسایت مکاله اقدام به ارائه پروژه ای با فرمت ورد، برای رشته های پزشکی و علوم جانوری ، با عنوان تشخیص DNA اینفانتوم لیشمانیازیس در مغز سگها ، نموده است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه میتوانید ابتدا خلاصه آن را از لینک زیر دانلود نموده و پس از حصول اطمینان و با در دست داشتن کارت عابر بانک + رمز دوم (رمز اینترنتی) مقاله را خریداری و بلافاصه دانلود نمایید. 


دانلود رایگان بخشی از این مقاله :

برای دانلود رایگان خلاصه مقاله تشخیص DNA اینفانتوم لیشمانیازیس در مغز سگها، اینجا کلیک کنید


مشخصات این مقاله :

عنوان:تشخیص DNA اینفانتوم لیشمانیازیس در مغز سگها

فرمت: ورد (تایپ شده با قابلیت ویرایش)

تعداد صفحات:7  (فونت 14)

منابع و ماخذ: ندارد

شماره پروژه: w2056


 

 فهرست مطالب :

 بآنالیز زخمهای ماکروسکوپیک و هیستوپاتولوژی مغز
بحث
مقدار انگل در CNS
نتایج


چکیده و مقدمه :

لیشمانیازیس (سالک) در دو شکل اصلی بروز پیدا می کند: لیشمانیازیس پوستی و لیشمانیازیس درونی. لیشمانیازیس درونی یک آنتروپوزئونوز ایجاد شده توسط کودکان لیشمانیا  (SYN L. chagasi.) در امریکایی ها و در حوزه مدیترانه و توسط لیشمانیا کمپلکس در \، آسیا و آفریقا ایجاد شده است. (Mauricio et al,. 2000; Alvar, 2004. Lukes et al,. 2007; baneth et al,. 2008.)
سگ های خانگی میزبان اصلی اینفانتوم سالک هستند و نشانه های کلینیکی شاید از بیماری فاقد نشانه پیش آگاه سازی گرفته تا بروز نشانه های منظم دارای ویژگی هایی به همرا ه تب ، کم خونی، کاهش شدید وزن ، نابهنجاری در کبد، بزرگی نابهنجار طحال ، تغییر کلیوی، بیماری های پوستی، آسیب چشمی ، بی نظمی های وابسته به قلب و رگها و سیستم تنفسی می باشند.
Garcia-Alonoso et al., 1996a; Ciaramella et al., 1997; Blavier et al.,2001; Reis et al., 2009).

اگرچه گزاراشات یسیاری از نشانه های بروز ساختار بدنی وجود دارند تنی چند از مولفین بروز آسیب ها در سیستم عصبی مرکزی CNS در سگ های مبتلا به VL سالک درونی مشاهده کرده اند . گزارش هایی در مورد حرکت انگل ، حذف گلوبولین ایمنی و پادگن ها در CNS سگ های مبتلا به دست دانشمندان رسیده است. 1996; Viiuelas et a1.,2001). Garcia-Alonso et al., 1996b; Nieto et al., و اخیرا Jose Lopez 2012 و دوستانش در دو سگ مبتلا به VL سالک درونی ، چندین رگ بست یا انفارکتوس در مغزشان را متوجه شده اند. و Marquez  و دوستانش 1013 بوسیله ایمنی شناسی بافت شیمی موجود در اینفانتوم L در رشته های عصبی ستون فقرات و نخاع ، پارانشیم مغز و پوستینه شبکه عصبی در یک سگ به طرز مزمن مبتلا شده را مورد تایی قرار داده اند. علاوه بر این یافته هایی مانند فعال سازی سلول گلیال، مننژیت و پوستینه ها نیز مورد شناسایی قرار گرفته اند.
(Nieto et al., 1996; Viiir,relas et a1.,2001 : Melo et al., 2009, 2013; Melo and Machado,2011: Jos6 L6pez/ er at..2012).

مغز از جریان خون دستگاه گردش خون بوسیله مانع مغز خون BBB در سطح پارانشیم رگ ها و توسط مانع مایع سیال مغزی – نخاعی خون BCSFB در سطح شبکه رگ کوریون محافظت می شود. (Dziegielewsl<a et al., 2001; Persidsky et al., 2006).


 توجه :

این مقاله به صورت کامل و با فرمت ورد (تایپ شده و با قابلیت ویرایش) آماده خرید اینترنتی و دانلود آنی میباشد.ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد

نماد رسانه های دیجیتال

logo-samandehi